Nowoczesne hamulce meblowe Airtic

Głośne, trzaskające meble są prawdziwym zmorą niejednej pani domu. Jest to zwłaszcza uciążliwe, gdy w domu są małe dzieci, gdyż jedno niewłaściwe zamkniecie szafki może zakłócić sen ukochanego maluszka. Każda młoda maminka doskonale wie, jak długo zajmuje ukołysanie dziecka do snu i na pewno nie chce zepsuć tego efektu nieuważnie zamkniętą szafką.

Uniknąć trzaskania na nieszczęście się nie da, gdyż najczęściej jest to nasz odruch spowodowany wykonywanej dziesięciu czynności w jednej chwili. Skoro zatem nie jesteśmy wstanie wypracować w sobie dobrego nawyku, to warto po prostu zakupić amortyzator meblowy. Jest to obecnie bardzo popularny produkt, który dostępny jest w wielu sklepach budowlanych a także meblowych za przysłowiowe grosze.
Bardzo wysokiej jakości amortyzator meblowy producent zaoferuje wam w cenie od kilku do kilkunastu zł. Możecie je kupić w popularnych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Jeśli nie chcecie marnować swojego cennego czasu, to oczywiście poleca się zakupienie amortyzatorów w popularnym sklepie internetowym. Hamulec meblowy perfekcyjnie sprawdza się przy przyszłościowych meblach. Tego produktu niestety nie da się zamontować na meblach antycznych, posiadających więcej, niż dwadzieścia lat. Jeżeli już jednakże posiadacie przyszłościowe meble, to produkt ten w znacznym stopniu odmieni wasze codzienne funkcjonowanie. Już przenigdy nie usłyszycie żadnego trzaśnięcia, co umożliwi wam na ciche przygotowywanie posiłków. Sam efekt dźwiękowy to oczywiście nie jedyny skutek uboczny trzaskających szuflad a także szafek. Właściwie każdy taki przypadek powolutku doprowadza do odpryskiwania się lakieru z waszych mebli. Im mocniejsze trzaśnięcie, tym na nieszczęście większe mikrouszkodzenie lakieru znajdujące się na meblach. Bez wątpienia uszkodzenia te nie będą widoczne w pierwszych latach użytkowania waszych mebli. Po kilku latach będziecie jednak mogli ujrzeć charakterystyczne pęknięcia występujące w lakierze, które są spowodowane trzaskającymi szufladami. Jeżeli już zatem sam efekt dźwiękowy wam nie przeszkadza, to warto pomyśleć o efektywnym zabezpieczeniu trwałości swoich mebli.
Polecamy: airtic producent.