Polska laweta w Berlinie

Nagła awaria samochodu osobowego jest zdecydowanie jednym z największych koszmarów dla każdego kierowcy. Nie dość, że nie możemy dojechać w wybrane miejsce w zgodzie z planem, to na nieszczęście czekają nas bardzo wysokie koszty związane z naprawą oraz odholowaniem auta osobowego. Niestety koszt napraw może znacznie wzrosnąć, o ile nagła awaria auta osobowego przyda wam się poza granicami naszego kraju.

Wówczas będziecie musieli zmierzyć się z wysokim cennikiem usług oferowanych w obcej walucie. Na szczęście w popularnych krajach zamieszkiwanych przez wielu Mieszkańców polski możecie odnaleźć polskie usługi, które są o sporo tańsze. Polska laweta Belin nie tylko posiada o sporo niższą cenę za oferowane usługi, niż niemiecka rywalizacja. Ogromną dobrą właściwością tego rozwiązania jest wykwalifikowana załoga posługująca się językiem polskim. Pod wpływem ogromnych emocji trudno jest nam posługiwać się językiem niemieckim, dlatego polska obsługa o wiele lepiej sprawdzi się w tej nerwowej sytuacji.
Oferowana przez polskie przedsiębiorstwo pomoc drogowa Berlin posiada również usługę odholowania samochodu osobowego do Polski. Jeżeli już nie stać was na kosztowną naprawę w niemieckim salonie samochodowym, to warto przeanalizować możliwość przewiezienia samochodu do Polski. Co prawda w tym przypadku cena za sam proces holowania jest znacznie wyższa, ze względu na konieczność przejechania kilkuset kilometrów z zepsutym autem. Sam koszt naprawy auta osobowego będzie znacznie wyższy, co w ogólnym rozrachunku umożliwi wam na zaoszczędzenie dosłownie kilku tysięcy pln. Jeżeli już zatem jesteście pewni, że w waszym samochodzie osobowym wystąpiła dość poważna usterka, to warto zastanowić się nad odholowaniem auta do kraju ojczystego. Koszt naprawy samochodu osobowego w niemieckim warsztacie jest kilkukrotnie wyższy, niż w polskim. Jest to przede wszystkim powiązane z o wiele wyższym wynagrodzeniem mechaników zatrudnionych w niemieckich warsztatach samochodowych. Drobne naprawy większość z nas jest jeszcze wstanie opłacić, jednakże większa awaria może skończyć się rachunkiem w wysokości kilkunastu lub wręcz kilkudziesięciu tyś. zł. Warto zatem dokładnie zastanowić się nad możliwością odholowania auta do ojczystego kraju.
Źródło informacji: laweta Berlin.