Tania laweta w Berlinie

Niespodziewana awaria auta osobowego na zagranicznych drogach jest jednym z największych koszmarów dla każdego kierowcy. Na nieszczęście takie zdarzenie wiąże się nie tylko i wyłącznie ze zmianą zamysłów, ale przede wszystkim z poniesieniem niesamowicie wysokich kosztów. Cena niemieckiej lawety za odholowanie auta osobowego do najbliższego warsztatu jest niesamowicie wysoka.

Niestety jest to dopiero początek waszych wydatków, gdyż za naprawę waszego samochodu osobowego w niemieckim warsztacie zapłacicie omal cztery razy więcej, niż w Polsce. Wysoka cena jest przede wszystkim związana z wynagrodzeniami płaconymi dla niemieckich profesjonalistów w euro. Na nieszczęście nie istnieje sposób, abyście zapłacili maksymalnie połowę tego, co w Polsce. Nic zatem dziwnego, że dla każdego kierowcy nagła awaria samochodu zagranicą jest rzeczywistym bólem głowy. Sama laweta Berlin będzie dopiero początkiem długiej listy waszych wydatków.
Na szczęście obecnie istnieje sprytne rozwiązanie, dzięki któremu możecie w znacznym stopniu zmniejszyć wasz rachunek za lawetę. Na terenie Niemiec funkcjonuje polska pomoc drogowa Berlin, która posiada o wiele niższe stawki, niż niemiecka rywalizacja. Firma jest przeznaczona jedynie dla Polaków i swoją zasadniczą siedzibę też posiada w naszej ojczyźnie. Koszt zatrudnienia polskiej lawety jest co najmniej dwa razy niższy, niż jej niemieckiego konkurenta. Prócz tego zyskujecie doświadczoną obsługę mówiącą w języku polskim i doskonale znającą realia panujące na niemieckich drogach. Wielką zaletą polskich przedsiębiorstw holowniczych jest sposobność odholowania samochodu osobowego do ojczyzny. Koszt naprawy auta w niemieckim warsztacie samochodowym może wynieść od kilku do dosłownie kilkudziesięciu tysięcy zł. Jest to stawka co najmniej cztery razy wyższa, niż w Polsce i w sumie w tej cenie można już zakupić świetny pojazdów. Jeżeli zatem zależy wam na naprawie waszego samochodu, to warto odholować je do polskiego warsztatu samochodowego. Za samą usługę holowania będziecie musieli co prawda wiele zapłacić, ale przynajmniej nie zbankrutujecie w warsztacie samochodowym. Warto więc korzystać z tej możliwości, skoro na prośbę klientów została ona specjalnie wprowadzona do oferty polskiego przedsiębiorstwa holowniczego.
Polecana strona: pomoc drogowa Berlin.