Program do rozliczeń podatkowych dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe wraz z początkiem roku zmagają się z nawałem pracy związanym z rocznymi rozliczeniami podatkowymi. Niewątpliwie sporym ułatwieniem jest wykorzystywanie z programów rachunkowo-księgowych, które przyspieszają a także usprawniają wypełnianie deklaracji podatkowych. Przykładem takiego efektywnego a także całkowicie profesjonalnego narzędzia przeznaczonego do księgowości jest program do pit dla biur rachunkowych.

Jest to program, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i został wykreowany zgodnie ze standardami jakości i normami bezpieczeństwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej biur rachunkowych a także kancelarii podatkowych korzysta właśnie z tego rozwiązania.
Program do rozliczeń podatkowych dla biur rachunkowych – co warto wiedzieć?
Na wstępie powinno się zaznaczyć, że program pit dla biur rachunkowych cechuje się funkcjonalnością a także łatwą, intuicyjną obsługą. W związku z tym pracownicy biur rachunkowych bez problemu poradzą sobie z jego obsługą, bez konieczności odbywania dodatkowych szkoleń. Jest to program, który umożliwia na sporządzanie zeznań podatkowych do wszystkich rodzajów pensji. Uwzględniane są zatem dochody z tytułu umowy o pracę, jak również prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu programowi rozliczymy również dochody osiągnięte na giełdzie, jak również pochodzące z pracy za granicą. Co bardzo istotne, program do pit dla biur rachunkowych nie nakłada na użytkowników żadnych ograniczeń dotyczących liczby rozliczanych osób fizycznych, jak również w podmiotów gospodarczych. Taki limit nie został też wprowadzony, jeżeli już chodzi o wysokość osiąganych dochodów. Warto dodać, że program został wyposażony w system komunikatów, które podpowiadają wykonanie określonych działań, tak by w sposób sprawny a także szybki wypełnić deklarację podatkową. A dodatkowo, deklaracje podatkowe mogą być zapisane na dysku, co daje pracownikom biur rachunkowych możliwość wprowadzania korekt zawsze. Ciekawym wyjściem zastosowanym w tym programie jest też możliwość tworzenia baz danych podatników, dzięki czemu właściwie każde kolejne rozliczenie przebiega sprawniej a także szybciej. Prócz tego użytkownicy programu mają możliwość korzystania z bezpłatnej nowej wersji kodu on-line.

Sprawdź tutaj: program do pit dla biur rachunkowych.